BEAUTIFIL-Bulk – du kompozitai, visiškai užtikrinantys krūminių dantų restauraciją!

PRAKTIŠKAS, GREITAS IR PATIKIMAS

SHOFU žengė dar vieną žingsnį tobulumo ir naujovių link – pristato BEAUTIFIL-Bulk sistemą. BEAUTIFIL-Bulk flowable ir BEAUTIFIL-Bulk restorative – du kompozitai visiškai užbaigtai krūminių dantų restauracijai. BEAUTIFIL-Bulk flowable gali būti naudojamas kaip pamušalas, mažų ertmių plombavimui, pasižymi geromis savaiminio išsilyginimo ir apdorojimo ypatybėmis. Spalvos dviejų rūšių – universali ir dentino. BEAUTIFIL-Bulk restorative skirtas okliuzinių paviršių atstatymui. Kompozitas yra pastos formos, puikiai formuojama medžiaga, atspari užsikimšimo įtempimui. Spalvos taip pat dvi – universali ir A tipo atspalvis. Kompozitai skirti gydytojams, norintiems taupyti laiką: galimas kietinamo sluoksnio storis – 4 mm!

BULK1

BEAUTIFIL-Bulk sistema pasižymi ne tik maža susitraukimo įtampa, bet ir veiksmingais optinės difuzijos procesais, leidžiančiais puikiai suderinti atspalvius ir išgauti norimą estetiką. Be to, rūgščių neutralizacija ir apsaugos nuo apnašų ypatybės prisideda prie ėduonies prevencijos.

 

GIOMER MEDŽIAGŲ PREVENCINIAI POVEIKIAI

Visi BEAUTIFIL-Bulk produktai yra daugiafunkciniai GIOMER kompozitai, kurių sudėtyje yra biologiškai aktyvios užpildo dalelės. Per gamybos procesą šie užpildai padengiami tvirta stiklo jonomero faze (S-PRG) ir tik po to įtvirtinami ryšiklyje.

Ši technologija leidžia kompozitams persikrauti ir išskirti fluoridą bei kitus jonus.

 

ESTETINĖ KOKYBĖ

Estetinės restauracijos ir vartotojui nekenkiančio apdorojimo ypatybės nėra nesuderinami dalykai! Įprastai stambaus užpildo kompozitai turi būti labai skaidrūs, kad būtų užtikrintas 4mm apdorojimo gylis. Tačiau labai skaidrios medžiagos vargiai derės prie aplinkinės natūralios danties struktūros atspalvio. Priešingai, BEAUTIFIL-Bulk sistema dėl savo užpildo struktūros yra optiškai subalansuota, todėl pakankamai nepermatoma, kad derėtų prie natūralių dantų.

Krintančią šviesą išsklaido stiklo jonomero fazė. Ji perduodama tiesiai per daugiafunkcinę stiklinę užpildo dalelių šerdį. Takiosios medžiagos užpildai imituoja dentino šviesos difuzijos efektus, o suspaudžiamoje medžiagoje dera emalio-dentino komplekso efektai.

 

MAŽAS POLIMERIZACIJOS SUSITRAUKIMAS IR SUSITRAUKIMO ĮTEMPIMAS

Diagramoje parodytas polimerizacijos susitraukimas ir susitraukimo įtempimas, palyginti su konkurenciniais produktais. BEAUTIFIL-Bulk flowable pasižymi labai mažu tūriniu susitraukimu ir mažiausiu susitraukimo įtempimu iš tirtų takiųjų stambaus užpildo medžiagų.

BULK2

Suspaudžiamas BEAUTIFIL-Bulk restorative taip pat pasižymi mežesnėmis polimerizacijos susitraukimo ir susitraukimo įtempimo vertėmis nei kiti tirti produktai.

BULK3

Taigi, BEAUTIFIL-Bulk flowable puikiai tinka:

 • I ir II klasės restauracijų pagrindui;
 • Kaip įklotas po tiesioginės restauracijos medžiagomis;
 • Restauruoja smulkias galines ertmes.

 

BEAUTIFIL-Bulk restorative puikiai tinka:

 • Tiesioginei galinei restauracijai.

BULK4

BULK5

Abiejų storo sluoksnio kompozitų ypatybės:

 • Du klampumai – suspaudžiamas ir takusis;
 • Kietinamo sluoksnio storis – 4 mm, kietinimo laikas – 10 s;
 • Mažas polimerizacijos susitraukimas ir susitraukimo įtempimas;
 • Fluoro išskyrimas;
 • Rūgščių neutralizacija ir dentino permineralizavimas;
 • Puikus atspalvių derėjimas (chameleono efektas);
 • Aukšto lygio atsparumas rentgeno spinduliams;
 • Lengvas ir geras poliravimas.

 

Oficialus SHOFU atstovas Lietuvoje UAB „MYKO“, Verkių g. 44, Vilnius

Tel. nr. užsakymams / konsultacijoms: 8 626 18800, paštas: info@myko.lt, www.myko.lt

 

 SHOFU produktus siunčiame į visus Lietuvos miestus be papildomų mokesčių!