FL-BOND II – ir be ėsdinimo, ir natūraliai skiriantis fluorą!

SHOFU FL-BOND II yra savaiminio ėsdinimo fluoridą išskirianti dviejų veiksmų surišimo sistema, pasižyminti puikiu sukibimu tiek su emaliu, tiek su dentinu, ir užtikrinanti saugų kraštų užsandarinimą.

fl1

Lengva dviejų veiksmų sistema

I veiksmas – pripildymas                          

Į FL-BOND II gruntą įeina naujas veiksmingas surišimą skatinantis monomeras ir naujas fotoiniciatorius. Gruntas be acetono ir nėra HEMA, todėl iki minimumo sumažina jo kvapą, pooperacinį jautrumą ir dantenų pabalimą. FL-BOND II savaiminio ėsdinimo gruntas paruošia emalio ir dentino paviršius, taigi, papildomai juos ėsdinti fosforo rūgštimi nebereikia.

II veiksmas – surišimas

Į FL-BOND II surišimo medžiagą įeina S-PRG užpildas (sureagavę paviršiaus stiklo jonomerai) su fluoridu, todėl danties struktūra pastoviai aprūpinama fluoridu. FL-BOND II, turintis didelę apkrovą, užtikrina išskirtinį atsparumą abrazijai ir padeda veiksmingai išvengti kraštų išplovimo, kartu patvariai užsandarindamas. 

Su FL-BOND II ypač patogu dirbti

Viskas, ko reikia, tėra du paprasti veiksmai ir maždaug 35 sekundės, nes dirbant su FL-BOND II nebereikalingi papildomi veiksmai – ėsdinimas, plakimas, maišymas ar drėgmės kontrolė.

1. Užtepti gruntą ir palaikyti 10 s.

fl2

2. Išdžiovinti oru (vandeniu neskalauti).

fl3

3. Paskirstyti surišimo medžiagą.

fl4

4. Kietinti šviesoje 10 s su halogeno lempa arba 5 s su LED lempute.

fl5

 

Optimali klampa ir sukibimas

Vidutiniškai klampi FL-BOND II konsistencija patogiai naudojama ir ypač stabili esant nuožulnioms ertmės sienelėms. Tai užtikrina tolygų plėvelės tankį visuose paruošimo paviršiuose ir stabilų surišimo stiprumą.

Nelaidus rentgeno spinduliams

Siekiant patikimos diagnozės, FL-BOND II užtikrina žymų nelaidumą rentgeno spinduliams, leidžiantį išskirtinai vizualizuoti restauraciją ir surišimo sluoksnį su rentgeno spinduliais.

fl6

Įprastinė sukibimo sistema          FL Bond II

Tvirta apsauga ir ypač tvirtas sukibimo stiprumas

Į FL-BOND II surišimo medžiagą įeina 40 % fluoridą išskiriančio ir perkraunančio S-PRG užpildo. Tai užtikrina pastovią papildomą apsaugą nuo antrinio karieso dėl optimizuotos pakartotinės danties struktūros mineralizacijos.

Pagerintas surišimo monomeras ir naujas fotoiniciatorius užtikrina FL-BOND II išskirtinai subalansuotą prikibą prie emalio ir dentino. Gruntas be HEMA neleidžia blogėti surišimui dėl hidrolizės, kas užtikrina ilgalaikį surišimo išlikimą.

Indikacijos

  • Bet kokio kompozito priklijavimas prie danties struktūros.
  • Danties struktūros apdorojimas prieš plastinės masės cemento naudojimą.

• Restauracijų taisymas.