Išmani EyeSpecial C-IV fotokamera, sukurta tik profesionaliai dantų fotografijai!

Išmanusis EyeSpecial C-IV fotoaparatas, tinkantis tik dantų fotografijai

SHOFU išmanusis EyeSpecial C-IV fotoaparatas yra išskirtinai sukurtas gydytojams odontologams. EyeSpecial C-IV turi 12 megapikselių CMOS jutiklį ir 9 iš anksto nustatytus dantų fotografavimo režimus – standartinį, chirurginį, veidrodinį, portretinį, mažo atspindžio, balinimo, teleišdidinimo, nuimto šešėlio, vaizdo įrašo funkciją.

EyeSpecial-C3-600x386

Fotoaparatas gali būti naudojamas nuo įprastinių burnos ertmės fotografijų, dantų taisymo (ortodontijos atvejai) iki technikų darbų laboratorijose.

Užtikrintas patogumas ir patvarumas

Didelis 3,5 colio LCD liečiamas ekranas gydytojams leidžia be pastangų naršyti vaizdus ir pasirinkti reikalingus nustatymus.

Suderintas su „Wi-Fi SD“ kortele vaizdą perduodant iš karto į kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Taip palengvinamas gydytojo darbo planavimas.

Tvirtas, subraižymams, vandeniui ir chemikalams atsparus korpusas, efektyviai apsaugomas nuo infekcijų.

Lengvai matomas didinimo indikatorius leidžia pasirinkti atitinkamą intervalą, kol automatinio iškirpimo funkcija iškerpa vaizdą iki reikiamo lygio, net jei fotografavimo atstumas nėra optimalus.

EyeSpecial C-IV fotoaparatas gali būti laikomas viena ranka!

Ergonomiškai suprojektuotas kompaktiškas fotoaparato korpusas yra išmanus, ypač lengvas, aptakus ir gali būti laikomas viena ranka. Tokiu būdu kita ranka galima laikyti skruosto atitraukimo įrankį arba veidrodėlį.

Skirtingai negu įprastiniai skaitmeniniai stomatologijai skirti fotoaparatai, kurie yra surenkami ir prie jų reikia pritvirtinti papildomus momentinio apšvietimo ir linzių komponentus, su EyeSpecial C-IV galima be didelių pastangų padaryti tikslias dantų fotografijas bet kada ir bet kur.

Fotoaparatas itin tikslus ir nuoseklus

Įrengtas automatinis fokusavimas, priartinimas (10× optinis priartinimas) ir apsaugos nuo sujudėjimo ypatybės bet kada padės padaryti tikslias fotografijas iki minimalios tikimybės suklysti.

2115

 

Patentuota „FlashMatic“ sistema su automatiniais blyksčių nustatymais, užtikrinančiais tikslų apšvietimo valdymą fotografuojant, sukurs tikslias spalvas, apibrėš tikslų danties vaizdą.

Papildomos piešimo parinktys leidžia vartotojui fotografijoje išryškinti dominančias zonas.

Untitled3

Fotoaparate esantys infraraudonųjų, UV ir apsaugos nuo atspindžių filtrai pagerina vaizdo kokybę.

Didelis LCD liečiamas ekranas su intuityviu valdymu supaprastina naudojimąsi fotoaparatu, todėl nereikia papildomai mokytis odontologinių fotografijų darymo.

Išskirtinai didelis fotografavimo lauko gylis, kuris neišderina dantų fotografijoje reikalingo fokusavimo ploto, užtikrina vienodą ir ryškų fotografijos vaizdą.

Untitled4

Pasirinkus išdidinimo lygį ir intervalą, pasukant parinkimo ratuką, ikonėlės virš nustatomo išdidinimo intervalo padės lengvai nustatyti ir pasirinkti intervalą.

Untitled5