SHOFU BEAUTIFIL II – netakusis, nuolat fluoridą išskiriantis estetiniam dantų restauravimui skirtas kompozitas

BEAUTIFIL II – GIOMER TIPO MEDŽIAGA

 

BEAUTIFIL II yra GIOMER tipo medžiaga, sukurta taikant PRG (sureagavusių stiklo jonomerų) technologiją. Neorganinį užpildą sudaro sureagavusios stiklo mikropluošto dalelės.

Šią reakciją integravus į gamybos procesą, stiklo dalelių paviršiuje susiformuoja stabilus stiklo jonomeras. Jokios kitos reakcijos burnoje nevyksta. S-PRG užpildai (sureagavę paviršiaus stiklo jonomerai) medžiagai suteikia specialių ypatybių: leidžia atnaujinti ir išskirti fluoridą bei saugo nuo apnašų susidarymo, nepažeidžiant jokių fizinių parametrų.

 

FLUORIDO IŠSKYRIMAS IR ATNAUJINIMAS

BEAUTIFIL II sudėtyje esantys S-PRG užpildai pasižymi fluorido išsiskyrimo ir atnaujinimo ypatybėmis. Restauracijos (medžiagos) tvirtumas ir stabilumas lieka nepaveikti.

Fluoridai yra išskiriami tiksliai toje vietoje, kurioje reikia. Tai reiškia, kad dėl nuolatinės vietinės remineralizacijos šalia esantys danties audinio paviršiai yra tinkamai apsaugoti nuo karieso.

Untitled 2

NATŪRALUS ŠVIESOS PRALEIDIMAS

Dėl unikalios užpildo technologijos BEAUTIFIL II gali atkartoti natūralaus danties šviesos pralaidumo išsklaidymo ypatybes.

Puikios prisitaikymo ypatybės restauraciją daro nepastebimą, o patį rezultatą puikiu.

 

SPALVOS STABILUMAS

BEAUTIFIL II atspalvis modeliavimo metu, arba prieš ir po sukietinimo šviesa, skiriasi nežymiai.

Tokiu būdu tinkama spalva yra išgaunama net sluoksniavimo metu.

 

NEPAKARTOJAMOS NAUDOJIMO YPATYBĖS

BEAUTIFIL II lengva modeliuoti, medžiaga lengvai sluoksniuojama prie kietųjų danties audinių. Medžiagos klampumas labai nežymiai priklauso nuo temperatūros, todėl modeliuoti yra labai paprasta ir medžiaga nekimba prie instrumentų. Gydytoja odontologė Žana Plioplienė, dirbanti su BEAUTIFIL II, itin akcentuoja, kad su šiuo produktu restauracija atliekama greitai, paprastai ir kokybiškai. „Dirbant su šiais kompozitais, pirmiausia, labai patogu įdėti pačią plombą. Patinka spalvų ryškumas. Apskritai, smagu, kad vienas gamintojas siūlo tokį platų asortimentą, su kuriuo iš esmės galima atlikti visą restauraciją nuo pradžios iki galo“.

Taip pat gydytoja odontologė Žana Plioplienė pabrėžė, kad medžiaga dėl lengvai nuimamo švirkšto dangtelio yra švirkščiama patogiai ir tiksliai.

Untitled3

Taigi, BEAUTIFUL II puikiausiai tinka tiesioginiam restauravimui, kurio metu reikalinga aukščiausios kokybės estetika ir biologinis suderinamumas, pavyzdžiui, I–V klasės ertmių restauravimui, esant cervikalinės srities erozijai ir šakniniam kariesui, nutrupėjusio danties kandamojo krašto atstatymui, vinyrams (laminatėms) ir kaisčiams, tiesioginėms kosmetinėms restauracijoms.

 

Šiuo metu perkant BEAUTIFIL II šešių švirkštų rinkinį, dovanų gaunate FL-Bond!

 

Oficialus SHOFU atstovas Lietuvoje UABMYKO“, Verkių g. 44, Vilnius

Tel. nr. užsakymams / konsultacijoms: 8 626 18800, el. paštas: info@myko.lt,

www.myko.lt

SHOFU produktus siunčiame į visus Lietuvos miestus be papildomų mokesčių!