SHOFU BeautiSealant – savaiminio išėsdinimo fluoridą išskiriantis duobučių ir plyšelių silantas

BeautiSealant nereikalingas papildomas išėsdinimas

Ištisus dešimtmečius dantų gydytojai ir burnos higienistai neturėjo kitos alternatyvos, todėl taikė išėsdinimą fosforo rūgštimi kaip neišvengiamybę tam, kad pagerintų dantų silantų sukibimą. Taip elgdamiesi, jie ne tik iššvaistydavo nesuskaičiuojamą daugybę valandų šiems sudėtingiems veiksmams, bet ir savaime sunaikindavo sveiką danties struktūrą dėl žalojančių šiurkščių rūgščių poveikių.

Vadovaudamiesi šiuolaikinėmis minimalaus invazinio kosmetinio dantų gydymo sąvokomis, SHOFU sukūrė greitesnę, paprastesnę ir švelnesnę silantų sistemą, kurią naudojant tampa visiškai nereikalingos išėsdinimo fosforo rūgštimi ir skalavimo procedūros, tačiau vis tiek išlaikomas toks pat ar net geresnis kerpamosios jėgos sukibimo stiprumas. Be to, paaiškėjo, kad unikalios paviršinio priešreakcinio stiklo (S-PRG) užpildo dalelės padeda įvykti pakartotinės mineralizacijos procesui.

  • Idealus apdorojimas ir klampa; nelieka tuštumų su konsistencija be burbuliukų;
  • Nepralaidumas rentgeno spinduliams prilygsta dentinui: 0.92 mm Al;
  • Unikalios kariostatinės S-PRG užpildų ypatybės;
  • Didelis kerpamosios jėgos sukibimo stiprumas, kai nereikalingas išėsdinimas fosforo rūgštimi ar skalavimas;
  • Keturi ankstyvi veiksmai; 30 sekundžių trunkantis naudojimas.

 

Untitled1

 

 

Švelnus emaliui

Į BeautiSealant grunto sudėtį įeina dvigubo prilipimo monomerai, iš pagrindų prasiskverbiantys į duobutes ir plyšelius bei paruošiantys juos prikibimui prie silanto.

Skirtingai nei tradiciniai silantai, kuriems reikalingas išėsdinimas fosforo rūgštimi, sveikų dantų demineralizacija ir dehidratacija, SHOFU savaiminio išėsdinimo gruntas yra kur kas mažiau rūgštinis ir padeda išsaugoti sveiką danties struktūrą.

BeautiSealant yra lengvai naudojamas silantas, optimizuotas tolygiai konsistencijai be burbuliukų. Išgaukite tikslų rezultatą, išvengdami įprastinės perpildymo problemos, naudodami mūsų specialiai sukurtą nelėtos tėkmės švirkštą ir mažutį 27 dydžio adatos antgalį.

Kerpamosios jėgos sukibimo stiprumas emalio atžvilgiu (MPa)

Nors netaikoma išėsdinimo ir skalavimo technika, kerpamosios jėgos sukibimo stiprumas išlieka tokio lygio, kuris atitinka ar net viršija rinkos lyderių silantus, t. y. 19.5 MPa.

Mažutis adatos antgalis plyšelių užpildymui silantu 

Vienintelis 0.4 mm pločio adatos antgalis leidžia preciziškai kontroliuoti ir dozuoti pastą.

Dažniausiai išvengiama įprastinio perpildymo.

 

Untitled6

 

A giomeras

A giomeras reiškia bet kokį produktą, į kurio sudėtį įeina SHOFU patentuoto paviršinio priešreakcinio stiklo arba S-PRG užpildo dalelės. S-PRG užpildas unikaliu būdu išskiria šešis jonus: fluorido, natrio, stroncio, aliuminio, silikato, borato, kurie visi pasižymi žinomomis biologiškai aktyviomis ypatybėmis. Skirtingai nei stiklo jonomerai ir komponerai, kurie išskiria fluoridą tik įvykus vandens absorbcijai po fotoapdorojimo, giomerai turi daugiafunkcinio stiklo šerdį, kuri gamybos metu patiria rūgštinio pagrindo reakciją, todėl po to ją saugo paviršinis modifikuotas sluoksnis.

Ši trisluoksnė struktūra suformuoja stabilaus tipo stiklo jonomerą, leidžiantį įvykti jonų išskyrimui ir perkrovimui, tuo pačiu apsaugant stiklo šerdį nuo žalojančių drėgmės poveikių, todėl žymiai pagerėja ilgalaikis atsparumas.

Štai kodėl BeautiSealant su unikaliomis giomerų cheminėmis ypatybėmiss gali perkrauti fluorido jonus iš buitinės dantų priežiūros produktų, pvz. dantų pastos ir užtikrinti ilgalaikės pakartotinės mineralizacijos poveikius gretimų dantų struktūrai per visą silanto tarnavimo trukmę.

Pagrindinės giomerų medžiagų ypatybės

Kliniškai buvo įrodyta, kad S-PRG užpildo medžiaga:

  • Perkrauna fluoridą, kai ji apdorojama fluorido turinčiais produktais;
  • Sumažina kariogeninių bakterijų rūgščių gamybą;
  • Neutralizuoja rūgštį įvykus kontaktui;
  • Lėta demineralizacija, tuo pačiu skatinant emalio pakartotinę mineralizaciją;
  • Pasižymi neleidžiančiu atsirasti dantų akmenims poveikiu.